Firma STS bardzo zachęca graczy do zapoznania się z ich ofertą. Zazwyczaj robią to w taki sposób, który pozwala na uzyskanie o wiele większych dochodów z wygranych zakładów, bądź też oferują satysfakcjonujące profity, jeśli chodzi o polecanie innych graczy. Właśnie z tego powodu warto jest się zastanowić, gdzie znajdziesz takie skuteczne i nowoczesne rozwiązania, które pomogą ci w efektywny sposób poradzić sobie z zaczęciem gry. Dlatego warto się zainteresować ofertą Zakładów Bukmacherskich STS.


Czego możesz się spodziewać po STS? Na pewno na uwagę zasługuje bonus w postaci pieniędzy za darmo na pierwszy zakład. Polega to na tym, że jeśli twój zakład będzie niekorzystny, to firma STS za darmo zwróci ci pieniądze. Kwota tego bonusu to 20 PLN. W porównaniu z innymi zakładami bukmacherskimi może nie jest to dużo, na przykład w Fortunie ta kwota to 120 złotych, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę jeszcze inne satysfakcjonujące promocje, to może się okazać, że wybieramy dla siebie idealnego bukmachera. Reasumując, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.


Najlepszy bonus startowy


Na pewno na uwagę zasługuje fakt, że u STS jesteś w stanie znaleźć niesamowity i satysfakcjonujący bonus startowy, który może się okazać naprawdę niezwykłym rozwiązaniem dla ciebie, jeśli potrzebujesz solidnego dopływu gotówki. Działa to bardzo prosto – do 1000 zł, twoja kwota przy pierwszej wpłacie jest podwajana. Z tego względu, maksymalnie możesz dostać dodatkowe 1000 zł. Jest to bardzo dużo pieniędzy, jednak aby wypłacić tę sumę musisz pamiętać o dodatkowych warunkach, między innymi o dalszym obrocie pieniędzmi.


Ktoś się może zastanawiać, dlaczego działa to w ten sposób, skoro pieniądze, które wpłaciliśmy na konto są nasze. Otóż bukmacher zabezpiecza się przed nielegalną operacją prania pieniędzy.
Warto jest zwrócić uwagę na fakt, że STS posiada w swojej ofercie jedyny taki bonus na polskim rynku, nigdzie indziej nie jesteśmy w stanie spotkać tak doskonałych możliwości, jeśli chodzi o bonusy. Właśnie z tego powodu, mimo początkowego niskiego zakładu bez ryzyka, dla wielu ludzi to właśnie STS jest najlepszym bukmacherem.


Inne interesujące bonusy STS

Oczywiście to nie wszystko, ponieważ w zasadzie, jeśli chodzi o promocje, to tutaj STS dopiero się rozwija. Firma nagradza co tydzień najbardziej aktywnych graczy kwotą od 100 do 20 złotych. Z tego powodu, jeśli grasz za stawkę minimum 1,91, możesz skorzystać z tych satysfakcjonujących ofert.
Ta akcja nazywa się „Polubisz poniedziałki” i została zrealizowana po czas nieokreślony, co oznacza, że nie wiadomo, kiedy się skończy. Jednak na pewno, jeśli jesteś aktywnym graczem, taka drobna i darmowa suma pieniędzy będzie dla ciebie czymś bardzo miłym. Z tego powodu warto jest skorzystać z owej promocji, chociażby dla testu – w końcu rzadko kiedy bukmacherzy decydują się na rozdawanie pieniędzy prawie że za darmo.


Dla początkowych graczy również interesująca może się okazać opcja postawienia zakładów ubezpieczonych, które sprawiają, że nie jesteś w stanie tracić swoich pieniędzy! To w znacznej mierze przyciąga nowych graczy, którzy wcześniej nie mieli kontaktu z zakładami bukmacherskimi. Właśnie z tego powodu jest to dobra opcja, jednak w przeciwieństwie do freebetów, a więc zakładów za darmo, tutaj liczą się twoje pieniądze – musisz wpłacić odpowiednią sumę pieniędzy. W przypadku STS będzie to trzy zakłady razy dziesięć złotych. Później trzeba jeszcze sprawdzić kurs, ponieważ musi on wynosić minimum 1,5. Wtedy twoje 3 zakłady są całkowicie ubezpieczone. Oznacza to, że nawet jeśli nie wygrasz jakichkolwiek pieniędzy, nic nie stracisz, ponieważ bukmacher zwróci ci twoje pieniądze.


Jeśli potrzebujesz również innych promocji i informacji, to na stronie bukbonus.pl możesz znaleźć równie ciekawe i wartościowe rozwiązania, które na pewno będą w stanie dać ci wiele możliwości grania.


Jak wypada bonus na start STS na tle innych firm?


Sts wypada całkiem nieźle na tle innych firm, chociaż niektóre mogłyby być lepsze, to jedna nie ma na co narzekać – w końcu jest to firma, która oferuje tak wysokie kursy, że na pewno będzie to równoważyło niektóre mniejsze bonusy.
Freebet na 25 złotych to satysfakcjonująca i przyzwoita kwota chociaż nie najwyższa, w Pzbuk otrzymujemy aż 50 złotych plus inne bonusy, więc nowi gracze polskiej firmy mają nieco lepsze warunki, w tamtym wypadku również nie istnieje wymóg obrotu, natomiast STS daje wiele różnorodnych wymogów – ich 25 złotych musi być trzykrotnie obrócone, a więc musimy z tego wygrać 75 złotych z wygranych kuponów po kursach na minimum 1.91. Dopiero wtedy środki z konta bonusowego będą przeniesione na konto depozytowe. Nie jest to najbardziej optymistyczna wizja, jednak warto pamiętać o wysokich kursach STS a także o innych ciekawych bonusach wybijających się ponad konkurencję.


Zakłady Live


Warto jest tutaj zwrócić uwagę również na zakłady live, które stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Jak nie trudno się domyślić, firma STS zaoferowała je już kilka lat temu, dlatego jesteśmy w stanie skorzystać z tych rozwiązań naprawdę łatwo. Wejdź więc koniecznie na ich stronę internetową, żeby móc poradzić sobie z obstawianiem wyników, które będą zgodne z twoimi obserwacjami. Dzięki temu będziesz w stanie nagle, spontanicznie zarobić spore sumy pieniędzy. Skorzystaj z tych możliwości, aby mieć pewność, jak efektywnie i sprawnie realizować swoje cele i strategie na obstawianie.
Oczywiście nie należy zapominać o wygodnych aplikacjach mobilnych, które również mogą się okazać ciekawym wyborem dla ciebie, jeśli chcesz szybko i na żywo obstawiać. STS umożliwia również to!