Zakłady bukmacherskie Totolotek są cenione przez wiele tysięcy klientów w Polsce. Serwis bukmachera oferuje bardzo wszechstronną ofertę zakładów sportowych, ciekawe promocje dla nowych i stałych klientów, a także dodatkowe funkcje, których nie znajdziemy u innych bukmacherów. Teraz, nowi klienci mogą wykorzystać przy rejestracji Totolotek kod promocyjny, który pozwoli otrzymać ekskluzywną ofertę powitalną na start.


Początki działalności tej firmy sięgają roku 1992, co czyni ją najstarszym operatorem zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Obecnie, spółka należy do międzynarodowej grupy Intralot. W roku 2013 Totolotek otrzymał licencję na legalne przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Za sprawą szerokiej oferty oraz licznych promocji, bukmacher w krótkim czasie wybudował na polskim rynku bardzo silną pozycję. Obecnie, to jeden z najbardziej docenianych serwisów przez klientów. Jeśli jeszcze nie posiadasz tutaj konta, teraz możesz wykorzystać Totolotek kod promocyjny, z którym możesz zbudować bardzo duży kapitał początkowy na udany start w serwisie.


Totolotek zakład bez depozytu 30 PLN


Rejestrując nowe konto bez kodo bonusowego otrzymasz tylko 20 PLN w formie bonusu bez depozytu. Jeśli natomiast podasz specjalny kod promocyjny Totolotek, kwota ta zostanie powiększona o dodatkową „dychę”. W ten sposób, za samo założenie nowego konta otrzymujesz 30 PLN na start, które możesz wykorzystać w dowolny sposób. Dzięki temu, zapoznasz się z działaniem serwisu oraz obstawisz kilka pierwszych zakładów bez ryzyka strat. Obecność bonusu bez depozytu jest bardzo dużym atutem zakładów bukmacherskich Totolotek.


Kod promocyjny Totolotek na bonus powitalny


Standardowa oferta powitalna dla wszystkich klientów to bonus do pierwszej wpłaty do 1000 PLN. Na tle konkurencji jest to bardzo atrakcyjna promocja. Co więcej, wszyscy gracze, którzy przy rejestracji wykorzystają Totolotek kod promocyjny, mogą powiększyć swoją pierwszą wpłatę nawet o 1111 PLN. Bonus podwaja Twój pierwszy depozyt, a zatem, aby w pełni wykorzystać tą promocję, wpłać na swoje konto 1111 PLN, a drugie tyle otrzymasz w prezencie. Z tak zasobnym kapitałem jesteś w stanie znacznie efektywniej obstawiać zakłady bukmacherskie, a także stosować różne systemy gry. Warto dodać na zakończenie, że jest to jeden z najwyższych obecnie bonusów powitalnych na rynku. Także warto się nad nim pochylić i spróbować obstawić jakiś pewny zakład.


Jak wykorzystać Totolotek kod promocyjny?


To bardzo proste. Wypełnij formularz rejestracyjny i we właściwym okienku wklej aktualny kod promocyjny Totolotek. Następnie, zweryfikuj podane przez siebie informacje, aby Twoje konto zostało aktywowane. W ten sposób otrzymasz 30 PLN w bonusie bez depozytu. Wykorzystaj te pieniądze by zapoznać się z serwisem. Być może uda Ci się pomnożyć tą kwotę! Oczywiście możesz ją później wypłacić po spełnieniu warunków obrotu. Oczywiście przy rejestracji pamiętamy o tym, że gracz musi być pełnoletni. To warunek, który trzeba spełnić by się zarejestrować i zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie.


Drugą część oferty powitalnej Totolotka otrzymasz po dokonaniu pierwszej wpłaty. Pamiętaj, że w prezencie dostaniesz dokładnie tyle, ile wpłacisz. Maksymalna kwota przyznanych środków bonusowych wynosi 1111 PLN. Uwzględniając obie promocje oferowane przez Totolotek kod promocyjny, możesz zbudować kapitał na start w wysokości ponad 2250 PLN! Niewielu bukmacherów na polskim rynku oferuje swoim klientom tak atrakcyjny bonus powitalny.


Czy warto skorzystać z promocji Totolotka?


Jeśli oczekujesz oferty zakładów bukmacherskich na najwyższym poziomie, a także chcesz wydatnie zwiększyć swój stan posiadania już na samym starcie, Totolotek to doskonały wybór. Wykorzystując kod promocyjny bukmachera otrzymujesz 30 PLN bez depozytu, a także możliwość powiększenia pierwszej wpłaty nawet o 1111 PLN. Oczywiście w serwisie Totolotek znajdziesz znacznie więcej promocji dla stałych klientów, a także program lojalnościowy, w którym zbierasz punkty i możesz je wymieniać na dodatkowe profity. Totolotek to bukmacher, który jest pewnikiem jeśli chodzi o rzetelne podejście do tematu zakładów sportowych. Jest bukmacherem pewnym i mającym sprawdzone rozwiązania.