Regulamin

 1. Strona bukbonus.pl jest własnością JBM Limited, spółki maltańskiej zarejestrowanej pod numerem C59175, pod adresem: Central Business Centre, 1st Floor Suite 3, Mdina Road, Zebbug, ZBG9015, Malta.
 2.  Serwis bukbonus.pl skierowany jest do polskojęzycznych odbiorców, którzy zamieszkują w krajach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z obowiązującym prawem. Osoba odwiedzająca Serwis bukbonus.pl oświadcza, że zakłady bukmacherskie oraz gry hazardowe są dozwolone w jego jurysdykcji oraz ponosi odpowiedzialność przed administratorem Serwisu za prawdziwość oświadczenia, które złożyła.
 3. Serwis bukbonus.pl przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
 4. bukbonus.pl, ani żadna osoba współpracująca z serwisem bukbonus.pl nie odpowiada za straty wynikające z właściwego lub też niewłaściwego korzystania z informacji zamieszczonych w serwisie. Nie ma znaczenia rodzaj ewentualnych szkód.
 5. Serwis bukbonus.pl nie gwarantuje wygranych. Tym samym, Serwis nie może być odpowiedzialny za ewentualne straty, które wynikają z korzystania z informacji zamieszczonych na stronie.
 6. Wszystkie oferty promocyjne wymagają potwierdzenia i nie są zobowiązujące.
 7. Redaktorzy mają prawo do tymczasowego lub całkowitego wstrzymania publikacji na stronie, jak również do usuwania lub zmian informacji umieszczonych na stronie, bez podania przyczyn.
 8. bukbonus.pl nie oferuje możliwości obstawiania za pieniądze gier hazardowych, wydarzeń sportowych oraz jakichkolwiek innych zdarzeń losowych.
 9. Redaktorzy nie odpowiadają za bezpośrednie lub pośrednie polecenie obcych serwisów.
 10. Odstępstwo od tego istnieje jedynie wówczas, gdy redaktorzy posiądą wiedzę o bezprawnej działalności danego obcego serwisu oraz techniczne możliwości aby ostrzec użytkownika.
 11. Redaktorzy oświadczają, iż nie znaleźli nielegalnej treści na obcych stronach w momencie zamieszczania linków. Potwierdzenie to, dotyczy wszystkich linków, jak również innych elementów polecających dany obcy serwis, umieszczonych na stronie bukbonus.pl
 12. Za wszystkie nieprawidłowe, nielegalne oraz niekompletne informacje na obcych serwisach odpowiada dostawca serwisu.
 13. Akceptując regulamin serwisu bukbonus.pl wyrażasz zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych, na podany przez Ciebie adres email.
 14. Uwaga: Pamiętaj, że obstawianie niesie ze sobą ryzyko. Zanim zagrasz ustal limit pieniędzy, które faktycznie możesz przeznaczyć na hazard.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.